W programie:

-solidna dawka wiedzy o koniach

-jazdy konne/ spacery na koniach do lasu

-hobby horse

-warsztaty plastyczne/ rękodzieło

-stajenne kino

-gry i zabawy

-chrzest bojowy na koniec turnusu

 

Koszt:

1 dzień/ 250 zł

5 dni (cały turnus) 1199 zł

UWAGA! Zniżka dla rodzeństw- przy opłacie za cały turnus -1099 zł/ dziecko

UCHWYĆ WSPOMNIENIA NA DŁUŻEJ !

Umożliwiamy Państwu uchwycenie najpiękniejszych momentów z półkolonii Waszych Dzieci w pięknym , pamiątkowym albumie ze zdjęciami !
 
Koszt albumu 75 zł.
 
Aby zamówić album należy zgłosić informację przed rozpoczęciem półkolonii oraz dokonać opłaty. Album będzie gotowy do ok. 2 tygodni po zakończeniu turnusu. Możliwa wysyłka na adres korepondencyjny za dodatkową opłatą, bądź do odbioru w stajni.
 

 Do wyboru terminy:

DODATKOWY TURNUS !

       I TURNUS:    08-12.07.2024 (poniedziałek- piątek) 8 wolnych miejsc

       I TRURNUS : 22-26.07.2024 (poniedziałek-piątek) brak miejsc

       II TURNUS : 05.-09.08.2024 (poniedziałek-piątek) 2 miejsca

 

       Zajęcia odbywają się od 8 do 16.

        Obiad w formie cateringu, w trakcie trwania półkolonii zapewniamy przekąski i napoje.

        Dbamy o najwyższą jakość naszych usług! Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Półkolonie są zgłoszone do kuratorium.

   

                                                 

                                        JAK   ZAPISAĆ DZIECKO NA PÓŁKOLONIĘ :

 

 

  Zapisy na adres e-mail: konie@stajniafantazja.pl (imię, nazwisko, wiek, turnus/ wybrane dni). W e-mailu zwrotnym zostaną Państwo                                                   poproszeni o wypełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika. 

 

EARLY BEARDS! Przy zapisach do 26.05.2024 opłata wynosi 1129 zł !

Zapisy do 17.07.2024. Opłacenie zaliczki w wysokości 400zł (cały turnus), 100 zł (za pojedynczy dzień)  na konto bankowe jest warunkiem koniecznym do zarezerwowania miejsca dla uczestnika. Do 17.07.2024 istnieje możliwość rezygnacji z miejsca ze 100% zwrotem wpłaty, po tym terminie zaliczka nie zostanie zwrócona.

 

Nr konta: 73 1240 3839 1111 0010 2603 0840 Pekao S.A.

 

Półkolonia odbędzie się przy minimalnej liczbie osób (8).  Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania półkolonii z tytułu niewystarczającej liczby dzieci.

 

Zapraszamy dzieci w wieku 4-12 lat na letnie półkolonie w naszej stajni.

To 5 dni wspaniałej zabawy, obcowania z końmi ale przede wszystkim to aktywnie spędzony czas w gronie fajnych ludzi !

   Dlaczego warto wybrać półkolonie w Stajni Fantazja?

 

1. Bliskość natury Stajnia Fantazja położona jest w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Dzieci mają okazję spędzać czas na świeżym powietrzu, ciesząc się pięknem przyrody. Kontakt z naturą ma pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne, redukuje stres i poprawia samopoczucie.

2. Nauka odpowiedzialności Opieka nad końmi uczy dzieci odpowiedzialności i troski o zwierzęta. Codzienne obowiązki, takie jak karmienie, czyszczenie boksów czy pielęgnacja koni, rozwijają w młodych uczestnikach poczucie obowiązku i empatii.

3. Rozwój fizyczny Jazda konna to doskonała forma aktywności fizycznej. Pomaga w rozwoju równowagi, koordynacji ruchowej, wzmacnia mięśnie i poprawia kondycję. Regularne jazdy wpływają także na poprawę postawy ciała.

4. Wzmacnianie pewności siebie Praca z końmi oraz nauka jazdy konnej wzmacniają pewność siebie i samodyscyplinę. Każdy postęp, zarówno w nauce jazdy, jak i w opiece nad zwierzętami, buduje w dzieciach poczucie własnej wartości i daje im satysfakcję.

5. Edukacja i rozwój pasji Półkolonie w Stajni Fantazja to nie tylko zabawa, ale również okazja do zdobywania wiedzy. Uczestnicy dowiadują się wiele na temat koni, ich zachowań, anatomii oraz podstaw jeździectwa. To świetny sposób na rozwijanie pasji do tych wspaniałych zwierząt i być może początek dłuższej przygody z jeździectwem.

6. Integracja i nowe przyjaźnie Półkolonie to także doskonała okazja do poznania nowych osób. Wspólne zajęcia i spędzanie czasu w grupie sprzyjają nawiązywaniu przyjaźni, uczą pracy zespołowej i współpracy.

7. Bezpieczeństwo i profesjonalna opieka Stajnia Fantazja zapewnia profesjonalną opiekę doświadczonych instruktorów i wychowawców. Dzieci są pod stałą opieką specjalistów, którzy dbają o ich bezpieczeństwo i komfort. Konie są łagodne i odpowiednio przeszkolone do pracy z młodymi jeźdźcami.

8. Kreatywne zajęcia dodatkowe Oprócz jazdy konnej, półkolonie oferują wiele innych atrakcji, takich jak gry i zabawy integracyjne, warsztaty plastyczne, a także naukę podstawowych umiejętności związanych z życiem w stajni. Dzięki temu program jest różnorodny i interesujący dla uczestników.

Wybór konnych półkolonii w Stajni Fantazja to gwarancja niezapomnianych wakacji pełnych radości, nauki i przygód. To idealne miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje, nawiązywać nowe znajomości i spędzać czas w zdrowym, naturalnym środowisku.

 
 

PÓŁKOLENIE LETNIE 2024

 

All rights reserved copying any elements of the website without the consent of the owner is prohibited.