sekcja szkoleniowa 

12 PUP

Katarzyna Wrońska-Zielińska

 

All rights reserved copying any elements of the website without the consent of the owner is prohibited.

Misja ...

Trochę o nas ...

NASZA KADRA

Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym konie i jeźdźcy dobrze się czują. Dbamy o wspólne potrzeby każdej ze stron aby jazdy  i obcowanie z końmi było z korzyścią dla każdego. Dążymy do tego aby jeździec rozumiał konia, nauczył się słuchać subtelnych sygnałów wysyłanych przez zwierzęta zwiększajac tym samym swoją wrażliwość i świadomość własnego ciała. Nasza stajnia jest miejscem, gdzie każdy może się rozwijać, a nasi klienci czują się zawsze mile widziani.

Jesteśmy kameralną stajnią, w której liczy się atmosfera i dobro koni. To miejsce, które powstało z miłości do tych zwierząt.  Jeździectwem zajmujemy się od 20 lat. Co nie oznacza, że stoimy w miejscu. Nieustannie się doszkalamy, aktualizując wiedze na temat koni i jeździectwa aby nam i koniom żyło się lepiej. 

Paweł Brzezicki

Paulina Zdanowicz

Instruktor IRR/ zoopsycholog/behawiorysta koni

Dowódca sekcji wyszkolenia K.K. 12 Pułku Ułanów Podolskich ze Szczecina

To dzięki niemu nasza infrastruktura jeździecka jest tak dobrze rozwinięta. Wspólnie tworzymy miejsce pełne pasji.

Uwielbia gdy wiatr rozwiewa grzywy koniom, dlatego najbardziej upodobał sobie WKKW. Ma na swoim koncie starty w tej dyscyplinie oraz w skokach i ujeżdżeniu.

Z miłości do kawalerii podjął się dowodzenia sekcją wyszkolenia jeździeckiego Klubu Kawaleryjskiego 12 Pułku Ułanów Podolskich ze Szczecina. Ukończył wiele kursów w tym kierunku, doskonale włada bronią białą ale i koniem. Kunszt jeździecki można zobaczyć podczas wielu pokazów, którym zazwyczaj przewodzi.

 

 

Wraz z Pawłem jesteśmy twórcami Stajni Fantazja. Konie to moja pasja od dziecka. Od 2010 jestem instruktorem jazdy konnej, od 2016 również hipoterapeutą. Od 2022 zoopsycholog/ behawiorysta koni. Zawodowo pracuję jako psychoterapeuta.

Moją pasją jest jednak przede wszystkim prowadzenie jazd zgodnie z rytmem konia i jeźdźca, podążając za ich wspólnymi potrzebami. Wtedy trening jest udany. Dlatego w  ujeżdżeniu czuję się najlepiej.

Moje osiągnięcia w tej dyscyplinie:

2016 mistrzostwo Amatorów Ujeżdżenia woj. Zachodniopomorskiego

2019 Vice- mistrzostwo Amatorów Ujeżdżenia woj. Zachodniopomorskiego

oraz inne liczne starty w ujeżdżeniu oraz skokach przez przeszkody.

Od 2021 tworzę treści edukacyjne, szkolenia w ramach projektu EDU HORSE 

 

Instruktor IRR

Jeżeli cenicie sobie zawzięte dążenie do celu , to doskonale trafiliście! Kasia jest instruktorką od 2010r. Posiada 2 klasę sportową w skokach przez przeszkody. Startowała w zawodach skokowych do C klasy włącznie.  Ceni sobie pracę z młodymi końmi. Sprawia jej radość patrzenie jak się rozwijają.

Praca z dziećmi to coś w czym się odnajduje. Z dumą spogląda na swoich adeptów, gdy widzi ich efekty pracy razem z koniem, czy to na treningu, czy zawodach. Napawa ją to mobilizacją do dalszej pracy. "Ambicja" to jej drugie imię. Lubi stawiać sobie wyżej poprzeczkę aby za każdym razem stawać się lepszą wersją siebie.  Jest bardzo zaangażowana w powierzone obowiązki.

Bogumiła Leśnik

Instruktor IRR/ opieka stajenna

Absolwentka Technikum Hodowli Koni w Benicach. Niezastąpiona pomoc w stajni. Dba o nasze konie aby miały zawsze co jeść. Pilnuje porządku w stajni. 

Prowadzi własne gospodarstwo rolne, zajmuje się hodowlą koni rasy Polski Koń Zimnokrwisty oraz hodowlą krów rasy Holsztyńsko-Fryzyjskiej. 

Instruktor jazdy konnej od 2008 roku. Najlepiej czuje się w pracy z małymi dziećmi. Jest mamą małej Tosi :)